Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

7 kroków do skutecznego równoważenia czakr za pomocą świec.

0
7 kroków do skutecznego równoważenia czakr za pomocą świec.

Witajcie kochani po dłuższej przerwie. 

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam 7 kroków do skutecznego równoważenia czakr za pomocą świec.

1. Wybierz odpowiednią świecę

Pierwszym krokiem do skutecznego równoważenia czakr za pomocą świec jest wybór odpowiedniego rodzaju świecy. Jeśli chcesz wzmocnić energię czakr korzenia, wybierz czerwoną świecę. Jeśli natomiast chcesz zbalansować czakrę serca, postaw na zieloną świecę. Pamiętaj, że kolory mają ogromne znaczenie w pracy z energią, dlatego warto się nimi kierować przy wyborze świec.

2. Stwórz odpowiednią atmosferę

Przed rozpoczęciem praktyki równoważenia czakr za pomocą świec, stwórz odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Wyłącz telewizor, komputer i inne źródła rozproszenia. Zadbaj o ciche i spokojne miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła skupić się na pracy z energią.

3. Skoncentruj się na oddechu

Zanim zapalisz świecę i rozpoczniesz pracę z energią, skoncentruj się na oddechu. Zamknij oczy i wdychaj głęboko przez nos powietrze, a następnie wydychaj powoli przez usta. Powtórz ten proces kilka razy, aby uspokoić umysł i zwiększyć koncentrację.

4. Zapal wybraną świecę

Gdy poczujesz się gotowy/wa, zapal wybraną świecę i skoncentruj się na płomieniu. Obserwuj jego ruchy i pozwól swojemu umysłowi wyciszyć się. Płomień świecy ma magiczną moc wewnętrznego oczyszczania i równoważenia energii, dlatego pozwól mu działać na swoje czakry.

5. Wizualizuj energię

Podczas pracy z energią czakr za pomocą świec, ważne jest abyś skupił/ła swoją uwagę na danej czakrze i wizualizował/a energię, która w niej krąży. Możesz wyobrażać sobie kolorową kulę światła lub wirujące koła energii, które wzmacniają i oczyszczają daną czakrę.

6. Pozwól sobie na głęboką relaksację

Podczas pracy z energią czakr za pomocą świec, pozwól sobie na głęboką relaksację i oddanie się procesowi. Wycisz swój umysł, skoncentruj się na swoim oddechu i pozwól energii świecy dotrzeć do Twoich czakr, oczyszczając je i równoważąc.

7. Dziękuj za doświadczenie

Po zakończeniu praktyki równoważenia czakr za pomocą świec, nie zapomnij podziękować za doświadczenie i energię, którą otrzymałeś. Zakończ medytację krótką modlitwą, afirmacją lub po prostu wyraź swoją wdzięczność wobec wsparcia, które otrzymałeś.

Równoważenie czakr za pomocą świec to piękna i skuteczna praktyka, która pomaga harmonizować naszą energię i poprawiać samopoczucie. Zastosuj powyższe 7 kroków, aby zanurzyć się w procesie pracy z energią i doświadczyć jej magicznych właściwości na własnej skórze.

Udanej praktyki, 

Martyna i Damian

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl