Polski producent sojowych świec zapachowych

 

Knocikowo jest bardzo młodą firmą, gdyż powstało w 2022 roku. Jest to kameralna Szczecińska pracownia, którą prowadzi "od a do z" jedna osoba - czyli Ja - Martyna :-), jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz terapeutą, jak to się stało, że tworzę świece ... Przeczytaj poniżej ....

Pewnego dnia przeglądając jeden z portali społecznościowych zobaczyłam jak tworzy się świece zalewane w formach, z zaciekawieniem, kupiłam podstawowy zestaw i zaczęłam naukę pracy z woskiem, zapachem, temperaturami ... Natomiast nie dawało mi to pełnej satysfakcji.

Szukając dalej inspiracji natrafiłam na zdjęcia świec imitujących desery i to było TO! Zafascynowałam się od razu i zaczęłam tworzyć świece testowe, które przyjaciółki i poddawały testom ... i tak powstało

KNOCIKOWO!

 

Moja przygoda zaczęła się więc niespodziewanie, od małego zainteresowania, które przerodziło się w życiową pasję. Dziś moje pachnące akcesoria to esencja tego, co w życiu najpiękniejsze - spokoju, relaksu i harmonii. Jako polski producent sojowych świec zapachowych w szkle, oddaje w Wasze ręce nie tylko produkty, ale i kawałek historii oraz pasji. Subtelne, a zarazem intensywne aromaty wypełniają przestrzeń, pomagając uwolnić umysł od codziennego zgiełku. Stworzone z myślą o zapewnieniu odprężającej atmosfery w domu, działają nie tylko na zmysły, ale i na duszę.

Każdy zapach został dobrany, aby odpowiadał różnym preferencjom. W ofercie znajdziesz warianty od świeżych i energetyzujących, po ciepłe i otulające. W ten sposób moje woski sojowe zapachowe w szkle stają się częścią Twojego rytuału relaksu oraz pomocą w odnalezieniu spokój.

Jako producent poznałam już, jak z małej iskry ciekawości może narodzić się płomień pasji. Moje wyroby to nie tylko zapachy, ale i drogowskazy do świata, w którym relaks i odprężenie są na wyciągnięcie ręki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl